| ioana445 a întrebat:

Acum termin clasa a8a si voiam sa aleg profilul stiintele naturii bilingv romana engleza, dar din pacate am ratat probele pentru ca nu am fost anuntati de nimeni din scoala big grin Daca aleg mate-info in acelasi liceu se poate sa ma transfer dupa un semestru daca dau proba?

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Da,se poate.

| didadada a răspuns:

Te poti transfera doar la clasele cu predare de intensiv engleza...la cele de bilingv engleza poti intra numai daca ai testul de bilingv dat sau daca ai pile

| Raluka01 a răspuns:

Da poti deoarece si sora mea s-a transferat de la bio-chimie la mate info... Funda?