| DeMeTrIoN a întrebat:

Am o intrebare intrebatoare: daca ai fi un personaj dintr-un joc, ce ai face daca ai ajunge in realitate? :-s astept raspunsuri rapide!winking

Răspuns Câştigător
| Natashha a răspuns:

Daca as fi un personaj dintr-un joc nu as vrea sa ajung niciodata in realitate.1) totul tine de mai mult de 3 vieti, pe cand in viata reala dai cu capul sub tine si crapi 2) poti face exact ceea ce esti pus sa faci,n-ai suflet,nu ai propriile reactii si nici macar nu poti reactiona la ceea ce iti fac cei din jur.
Nu as face nimic,logic,mi-ar lua mult sa ma acomodez situatiei,dar totusi cred ca mi-ar ramane niste puteri anterioare, ori sa ma teleportez, ori sa vad in viitor.Inca ma mai intreb de ce sunt in realitate si nu intr-un joc real.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As trai viata ca un roman obisnuit sau m-as duce la hollywood.

| Bitzy a răspuns:

Dacă aș fi Finn:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
M-aș transforma într-un coș de gunoi pentru. a nu mai polua natura...
Sună amuzant...nu?

| xCatastrophe a răspuns:

Le-as trage "head-shot" la toti cei care ma urasc! rolling on the floor

| Ando1dul a răspuns:

Mi-as dori sa fiu un personaj invizibil...ar fi super tare sa pui mana pe fundurile fetelor si ele sa-i traga o palma baiatului de langa ele fara sa stie cine facut-o de faptlaughing

| Lex169 a răspuns:

Voi incerca sa indrept tot raul din orasul meu, Braila.
As dori sa fiu un soldat gherila din Call of Duty4!

| RoseQueen a răspuns:

Surioara,da ce intrebare pui...e geniala! Ce as face eu? As explora realitatea, incercand sa ma adaptez.cu toate ca...mai bine as ramane in joc EVER!

| DeMeTrIoN explică:

In primul rand:VA MULTUMESC! pentru aceste raspunsuri!:*love struck In al doliea rand: este un nou record! am postat aceasta intrebare acum 1-2 ore si am primit atetea raspunsuri! Wow! va pup!:d

| Flydream a răspuns:

As candida la presedentia Romanieibig grin

| vladutzDx a răspuns:

In primul rand as fii assassins creed si asi omora oameni care fac neleguiri

| SmarandaBolea a răspuns:

As vrea sa fiu un webkinz signature golden retriever si daca as fi in realitate...as face exact ce fac in webkinz happy

| caly11 a răspuns:

Depimde ce personaj?

| makeawish a răspuns:

Cred ca voi scrie o carte despre aventurile mele pe care le am petrecut!

| Paraschiv_Florin_1992 a răspuns:

As incerca sa salvez Romania!