| tpu12345678 a întrebat:

Am o intrebare legata de ps5.Jocurile Fortnite si Rocket league pot fi descarcate pe gratis pe Playstation 5. Dar pentru a le juca trebuie ps plus sau e la fel ca la ps4 unde trebuie sa fii conectat doar la internet

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da, merg amandoua fara aponament la ps plus.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie ps plus pentru orice joc multiplayer. Doar pe switch mai ai jocuri ca warframe care sunt fara abonament

| tpu12345678 explică (pentru anonim_4396):

Esti nebun?
fortnite-ul si rocket league-ul le poti juca fara abonament.Mai bine nu te mai bagi in seama daca nu stii de capul tau.