| xEdward123 a întrebat:

Am o intrebare legata de FIFA 18. Daca imi cumpar fifa 18 pentru playstation 4, pot juca online direct cum am bagat cd ul sau trebuie sa am si abonament la ei? Dar pe xbox one? Pentru ca am inteles ca pe una dintre aceste 2 platforme poti juca gratis online nu trebuie sa platesti abonamentul. Raspundeti repede va rog.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Ai inteles gresit. La amndoua ai nevoie de abonament ca sa poti juca online dar primesti doua jocuri gratuite lunar daca ai abonament.

1 răspuns:
| alinamaria1636381 a răspuns:

Poti juca imediat cum ai bagat cd-ul.La mine asa e?