| Oanny a întrebat:

..se poate intra cu 7.80 la profilul stiinte sociale? Sunt in galati

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La CVA (sau LVA cum îi zicea pe vremuri) nu ai şanse.
Totuşi, la liceul CFR ai şanse să intri la profilul dorit.
Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| Oanny explică:

Hmmm...eu trebuie sa ma duc la liceu...

| Sheridanx a răspuns:

Sincer.sunt slabe sanse.Si eu sunt tot la stiinte sociale.Am intrat cu 9, 24 si ultima medie a fost 8, 87.Depinde de liceul la care vrei sa mergi. Daca este unul mai prestigios ( sa zicem asa ) nu cred ca poti.
Bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce universitate te inscrii; asta e media de final de ani, sau bac-ul de anul trecut?

| คเค๓เк a răspuns:

Nu imi pare rau crying
La stiinte sociale se intra cu 8, 66
ceaw happy

| un copil:x a răspuns:

Depinde la ce liceu vreithinking, pentru ca media difera la fiecare liceu, chiar daca este vorba de acelasi profil.