| ferar12 a întrebat:

Am o intrebare! Voi considerati ca oricine poate termina o facultate in ziua de azi, ma refer la facultatile astea constructii cadastru pe care sunt eu? Asa zice un baiat! Este adevarat?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce sa consideram?
Pune mana si citeste ce ai scris, ca nu face sens!

| seularts a răspuns:

Normal ca oricine termina facultatea! E interesul facultatii sa promovezi cati mai multi studenti pentru a isi marii leafa! Chiar daca repeti anul de 7 ori, daca persisti o sa reusesti pentru ca li se face si lor mila si sila de tine la un momentdat!