| Lupulalbastru a întrebat:

Se poate da examenul de licenţă in luna februarie daca esti in decursul anului 3? Vreau sa merg cu work and travel in America si am inteles ca se poate da mai repede examenul

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, pentru a sustine examenul de licenta este obligatoriu sa fi terminat facultatea integral, deci cu toate examenele sustinute si trecute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg cum ai putea da examenul de licenta in timpul anului, cand tu nu ai luate examenele din anul 3
Stiu persoane care au dat in februarie, dupa terminarea celor 3 ani, nu inainte