| DenysIrinel a întrebat:

Am o nelămurire. Daca doresc să mă înscriu în cadrul unei facultăți, dar la 2 profiluri diferite, va trebui sa plătesc taxele pentru ambele profiluri, deși eu vreau doar la unul din acelea? Și dacă da, îmi voi primi banii înapoi de la profilul la care nu am intrat?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, va trebui sa platesti taxa de inscriere pentru ambele. Si aceasta nu se restituie, indiferent c-ai intrat sau nu la un profil sau la ambele.