| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelamurire.
Trebuie sa platesc taxa de inscriere la Facultatea de Psihologie din cadrul Universitatii Bucuresti si as dori sa o achit in contul bancar al facultatii.
Pe site am gasit ca trebuie sa depun banii in "Cont BCR deschis la sector 5: RO5...".
Sa inteleg ca nu pot plati taxa de la o alta filiala BCR din tara, ci doar de la cea din sectorul 5?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Buna dimineata happy Si eu ma inscriu astazi la Bucuresti si cautam exact acelasi lucru ca si tine. In sectorul 5 sunt mai multe puncte de lucru BCR, iar cum ei nu specifica ce punct de lucru, se poate la orice filiala BCR. Dupa cum au precizat si ei, contul BCR este,, deschis la sector 5". Este deschis acolo, nu acolo va trebui sa platesti. Poti merge oriunde.
Succes la examen si... poti sa imi trimiti mesaj privat happy

1 răspuns:
| AutumnDay a răspuns:

Am revenit: poti merge la orice BCR, am fost eu astazi la prima care mi-a iesit in cale. Ai reusit sa ajungi astazi sa te inscrii? happy