| Erin28 a întrebat:

Buna!
Luni o sa plătesc taxa pentru admiterea la facultate, la banca. Întrebarea mea este: pot pune banii in contul Universității din București, fara că eu sa am un cont bancar? Mi-am închis vechiul cont destul de recent.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti depune banii in contul universitatii de la ghiseul bancii la care are cont.

| Erin28 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc!
Am nevoie să îmi dea o chitanță, cu egalii e plata, pe care trebuie sa o scanez și să o trimit pe platforma.