| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena ce este la facultatea de litere, si are in orar unele cursuri cu steluta, si nu stie nici ea, nici colegii, care-i treaba cu steluta aia. Si nu inseamna curs optional, ca este notat la alt curs clar. Poate cineva ne poate lamuri si pe noi. Mersi.

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In josul paginii cu orarul trebuie sa fie explicatia stelutei.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

* săptămâna impară
** săptămână pară
*** grupele împărțite alfabetic

Cam așa... happy

| CuriousStuff a răspuns:

De unde sa stim noi? Sa sune la secretariat si sa intrebe ce e cu ele... daca nu exista nicio nota de subsol cu ce inseamna acea steluta.

| Sociopat a răspuns:

Sunati la secretariat sau asteptati pana incepeti primul curs/seminar si intrebati acolo proful.