| Alexandru8377 a întrebat:

Salut utilizatori TPU, am o problema, acum 2 ani am fost la liceu in clasa 11 nu am facut mult din ea deoarece m-am lasat de scoala pentru ca am plecat in strainatate. Aici vine problema, inca nu mi-am scos dosarul, intrebarea mea o sa am ceva probleme in legatura cu dosarul deoarece nu l-am retras la timp si m-am trezit ca trebuie retras dupa 2 ani? Va rog sa raspundeti cei care stiu, o zi frumosa va doresc.

4 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Încearcă sa termini scoala la seral sau dacă ai peste 18 ani prin programul a doua șansă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu acum ai 10 clase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai departe trebuie să faci la seral clasele 11 - 12 - 13 și să dai bacalaureat.

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Nu ar trebui să fie o problemă dar e cel mai bine să contactezi școală și de acolo te îndrumă ei ce să faci în funcție de procedurile pe care le au ei