| CezaraCorina a întrebat:

Am o problema... Sunt clasa a 11 a, si am media scazuta la purtare la 9 In rest doar 10 Vreau sa dau la drept. Mai este posibil? Va rog, astept raspunsuri dar pe baza de dovezi ( art,.) nu pe speculatii.Dau fundita. Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In conditiile de admitere nu exista prevazuta conditia unei anumite note la purtare, asa ca vei putea da fara nici o problema. Poti sa te uiti pe site-urile oficiale a 2-3 facultati de drept ori pe cel al facultatii la care vrei sa dai, la Admiterea 2012 si vei vedea conditiile oficiale. Numai bine!

1 răspuns:
| Danielbc a răspuns:

Categoric dahappystai linistit.99, 99% conteaza notele pe care le ai romana, istorie, matematica etc.da si media la purtare e importanta dar nu e cea mai importanta.nu e un criteriu care sa iti strice sansa sa intri la drept