| criso05 a întrebat:

Am pierdut anul universitar si vreau sa ma reinscriu, la ID insa.Stie cineva daca trebuie sa depun dosar din nou sau trebuie doar sa ma reinmatriculez si sa depun o cerere la decan.Nu gasesc informatii pe site-ul facultatii.Ma poate ajuta cineva?
multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bine este sa intrebi la secretariatul facultatii, s-ar putea sa existe reguli diferite la fiecare si tu nu spui facultatea si nici anul care l-ai pierdut. Succes si numai bine!

| Lorien_2084 a răspuns:

Difera de la centru universitar la centru universitar.