| v1p3rc a întrebat:

As dori mai multe informatii cu privire la repetarea anului universitar, mai exact cum se porcedeaza. Trebui sa depun din nou dosarul? Vreau o explicatie cat mai concreta, sau chiar un link de pe site-ul ASE-ului, eu nu am reusit sa gasesc.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu precizezi care ASE--- pentru cel din Bucuresti, cauta, in link, procedura conforma situatiei tale :http://mefc.ase.ro/acte_normative

| v1p3rc explică (pentru alessia5158):

Procedura fiind cea de reinmatriculare? Eu nu am intrerupt anul sau ceva de genul, pur si simplu nu m-am prezentat la examene, deci automat nu am promovat anul.

| alessia5158 a răspuns (pentru v1p3rc):

Nu este atat de greu sa dai un telefon la secretariat pentru a afla exact ce procedura trebuie urmata in situata ta--- poate ai fost exmatriculat/a si exista o decizie in acest sens.