| publicname a întrebat:

Am pus azi intrebarea "Cum este corect "life in plastic is fantastic" sau "life in plastic it`s fantastic"? big grin dau fundita" si a fost refuzata pe motiv de continut obscen/ilegal. Ce parere aveti cum comentati acest fapt?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ti-a dat cineva report aiurea. Uite si raspunsul meu de azi-dimineata:
Prima este corecta gramatical, a doua mai degraba permisa in versuri muzicale unde se pot sari, adauga, sau inversa de dragul cadentei, cuvinte. Si in poezia romaneasca se intalnesc situatii, daca ai observat la scoala.

4 răspunsuri:
| Green a răspuns:

"life in plastic it's fantastic" :
http://www.youtube.com/watch?v=arqXmCCkRdQ

E draguta melodia :D

:):)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Life in plastic, it's fantastic! Este corect.Nu stiu ce s-a intamplat cu refuzul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este corect life in plastic it s fantastic pentru ca este un obiect nu este o finta o vietate plasticul de aceea este folosit,, it s,,