| Absinthe a întrebat:

Am pus ochii pe-un roman.Rosu si Negru de Stendhal.Pt ce-i ce l-au citit. A meritat?thinking Sa-l citesc sau aveti recomandari mai bune?big grin

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Sub nici o forma sa nu-l scapi. Este o capodopera!
Lectura placuta!

3 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

Eu l-am terminat cu doua luni in urma si sincer chiar mi s-a parut interesant, desi la un moment dat am crezut ca o sa imbatranesc citind, dar asta mai depinde si de fiecare, cum este construit (psihic vorbind).
eu te sfatuiesc sa il citesti, iar ca si recomandari mai bune Anna Karennina si Shogun, cel putin astea mi-au placut mie cel mai mult.
spor la citit tongue

| alinutza4a a răspuns:

Daaa este ff tare. mie mi-a placut foarte mult.acum depinde de tine, desi sincer nu cred ca are cum sa nu-ti placa. ti-l recomand sa-l citesti cu incredere. happy

| remus_3560 a răspuns:

Citeste-l si fa-ti parerea ta