| TheHunter38 a întrebat:

Am renuntat la o facultate unde am parcurs 1 an cu toate examenele luate, si acuma ma apuc de alta facultate pe un profil asemanator.,

Si sunt curios, daca este posibil sa mi se recunoasca notele de la materialele identice, pe care le-am studiat la facultatea anterioara?

Am inteles ca trebuie sa scot o foaie matricola de la facultatea anterioara, dar eu cand am plecat de la facultate mi-am scos diploma de bacalaureat.

As vrea sa stiu daca mai este posibil sa mi se elibereze o foaie matricola.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti obtine foaia matricola, du-te la facultatea respectiva si o solicita. Daca materiile sunt identice se recunosc notele obtinute.