| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de un ajutor ma gandeam sa fac un panou al amintirii pentru dirigintele pe care le-am avut. le-am schimbat in fiecare an. si ma gandeam sa compun cate o poezie pentru fiecare. nu prea ma pricep asa ca va cer voua ajutorul. despre prima voi scrie eu dar a doua va voi face o prezentare mica era bruneta draguta se implica ne ajuta era un pic zapacita. as vrea ceva patrunzator. multumesc dau fundita la o idee pot fi si citate din poezii dar sa se potriveasca

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Nu este nevoie de poezii, mai ales daca nu te pricepi.Decat o poezie stangace, mai bine cateva randuri scrise cu sinceritate.