| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de un ajutor ma gandeam sa fac un panou al amintirii pentru dirigintele pe care le-am avut. le-am schimbat in fiecare an. si ma gandeam sa compun cate o poezie pentru fiecare. nu prea ma pricep asa ca va cer voua ajutorul. despre prima voi scrie eu dar a doua va voi face o prezentare mica era bruneta draguta se implica ne ajuta era un pic zapacita. as vrea ceva patrunzator. mai am o diriga am avut 3 big grin
dar vreau doar una de inspiratie mersi frumos

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cine putea mai bine oare
Sa ne aduca zambete pe brate
intr-o placuta abordare
si sa le coase-n mii de ate

Doar doamna x

Doar o femeie-n lumea larga
a fost a noastra draga doamna
si nu a incetat sa sparga
orice tristete c-un ciocan de voie buna

Doamna y

Sa imi spui ce parere ai. Sunt cam superficiale ca nu prea sunt in stare acum, am si venit de la munca de curand si ma doare si capul dar sper sa reusesti sa faci ceva. Eventual mai schimbi si tu cate ceva.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat