| predutancuta a întrebat:

Am si eu nevoie urgent sa imi spuna cineva care a facut facultatea de litere pe specialitatea romana, daca stie cumva ce ar trebui sa invat la materia Strategii Textuale care se face in anul I sem 2.Nu mai am de unde sa aflu si sa iau cursurile si am restanta vineri si nu stiu ce sa invat

1 răspuns:
| Neutrull a răspuns:

Ooo.....sa imi fac treaba mare pe facultatea de litere... In special Facultatea de Litere, Universitatea de Vest Timisoara. Pai acolo iti trebuie bani multi sa treci restantele cu bine. Trebuie sa stii cum sa mituiesti.