| SimonaCiolacu a întrebat:

Am si eu o intrebare! Eu am picat bacul din medie. Acum am dat de 2 ori la aceeasi materie si am picat fara cateva sutimi! Intrebarea mea e daca am dat de 2 ori la aceeasi materie si nu am luat trebuie sa dau iar la toate 3 sau tot la aceeasi la care am dat?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este obligatoriu sa sustii examenul doar la materia la care ai picat, in rest este dupa cum alegi tu. In cererea de inscriere la viitoarea sesiune vei solicita sa-ti fie recunoscute notele la celelalte 2 materii.

| Heavenonearth a răspuns:

Dai la anul aceeasi materie.Iar dacă celelalte materii le-ai luat..nu le mai dai...doar materia respectiva la care ai picat.Baftă la anul!