| larizutza a întrebat:

Am si eu o intrebare eu sunt din cluj napoca si pe viitor vreau sa ma fac ospatar sau bucatar dar nu stiu liceul daca este sau daca este unde cum se numeste pls ajutati-ma pup pe cei care imi dau raspuns

Răspuns Câştigător
| roxana01_4411 a răspuns:

Nu exista liceu cu profil de ospatar sau bucatar, pentru profesia aceasta se fac cursuri de calificare care dureaza cateva luni si costa undeva la 700 lei.

2 răspunsuri:
| bbdotgirl a răspuns:

Cum de ai asa aspiratii inalte?!

| KOMonica a răspuns:

In Bucuresti stiu, in Cluj nu. Intra pe net si cauta ministerul invatamantului si educatiei din cluj ca ei trebuie sa stie.