| AkroDogy a întrebat:

un profesor are voie sa dea 2 teste in acceasi zi? Acum cateva zile profa de fizica ne-a dat un test in prima ora si celalalt in a doua ora (orele fiind una dupa alta, in aceeasi zi). Atunci cand le-a trecut in catalog unul era intr-o zi si celalat intr-o alta zi.

Răspuns Câştigător
| AnastasiaK a răspuns:

Nu, nu are voie pentru ca nu are voie sa puna doua note in aceeasi zi, dar nimeni nu va face nimic in privinta asta, deci de ce nu? In plus, sistemul de învățământ e prea prost ca sa condamni un profesor daca face asta.

2 răspunsuri:
| plantezridichi a răspuns:

Ce comuniști! Nu are voie! Dacă vrea două note sa dea în zile diferite.