| macsimvld1 a întrebat:

Am si eu un proiect in care trebuie sa scriu o parere despre trecut si prezent si sa adaug imagini/citate poate imi dati voi o idee ca mie nu-mi trece nimic prin minte

1 răspuns:
| Blackiron a răspuns:

Ai putea scrie despre cum era viata inainte, la inceput cum s-a format si cum a evoluat. despre neanderthalieni, despre razboaiele cele mai importante si sa inchei cu ce se intampla acum in prezent(razboiul din afganistan sau despre fenomenul social foametea in unele tari, dezastre naturale etc. happy
E doar o idee