| anonim_4396 a întrebat:

Am un amic, fumeaza, bea si a avut mai multe relatii sexuale cu diferite fete. Zilele trecute l-am vazut si tremura, se simtea bine dar tremura, care este cauza? Este oare bolnav? Si ce boala ar putea sa aiba? Daca e contaminat de vreun virus se poate transmite prin sarut? va rog frumos sa imi raspundeti, si daca este pe aici vreun medic am nevoie urgent de o parere. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nevermindd a răspuns:

Dacă era dependent de tutun şi nu a fumat... poate e vorba de starea aia de sevraj.

4 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Dupa parerea mea dupa cum descrii banuiesc ca se drogheaza ...este un comportament specific lor dupa ce fumeaza sau se injecteaza!

| pink10 a răspuns:

Pai daca a avut mai multe relatii sexuale neprotejate, poate avea sida. Depinde si ce fumeazahee hee Intelegi tu big grin Sa speram ca nu am nimic grav big grin Si nu, nu se transimt prin sarut, doar daca ai rani deschise si sangele intra in contacthee hee
Funda?batting eyelashes

| klaudia_4431 a răspuns:

Nu cred ca ar fi vreo boala sa se manifeste in felul asta mai ales cu transmitere sexuala, deci ori se drogheaza si din lipsa drogurilor intra in sevraj, ori are probleme cu inima din cauza alcolului in exces si ii provoaca fibrilatii.

| ralukiss12 a răspuns:

Cred ca a facut prea mult sex si atunc s-a creat o dependenta si la nervi ca nu poate face sex trmura