| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut la ce liceu am intrat și se pare ca nu sunt singurul din clasa mea. Încă 4 copii au intrat la același liceu si pe același profil. Care sunt șansele sa fim toți in aceeași clasa (Sunt 2 clase pe acel profil) având in vedere ca toți suntem cu MA și MĂ?

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

De obicei daca vede conducerea ca sunt maxim 5 elevi care vin de la acelasi liceu (mai ales daca vin de departe) ii baga pe toti in aceeasi clasa.

| vinoACASAcuMINE a răspuns:

DIn pacate sansele sunt mari.( imi pare rau

| Justusee34 a răspuns:

Depinde de ce nota aveti fiecare daca va iesit media la toti in jur de 7 Aveti sanse mari