| umbra09 a întrebat:

Sunt pe clasa a 11a la liceu profil mecanic, daca ma las de schoala si peste un an asi dori sa continui schoala la seral sa termin 12 clase cate clase trebuie sa mai fac la seral avand in vedere ca voi avea 11 clase de liceu?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă finalizezi/promovezi clasa a 11-a, atunci poţi continua studiile şi la seral : vei face clasa a 12-a şi a 13-a happy
După care vei susţine BAC-ul...

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

2 ani ar trebui sa mai faci, clasa a 12-a si a 13, la seral se fac 13 clase.Succes

Răspuns utilizator avertizat
| sweetphilosophy a răspuns:

2 sau 3 clase, depinde!
Dar mai bine e sa termini acum si sa scapi si dupa aia sa iti vezi de viata fara sa te mai streseze faptul ca trebuie sa termini scoala