| anonimus9800 a întrebat:

Am vreo sansa sa intru la un liceu cat de cat bun la profilul mate-info cu media 8, 70?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU! Nu zic in cel mai bun liceu, in primele 4, de exemplu nu ai sanse DELOC! Pentru profilul mate info & bio chimie cer cele mai marii medii peste 9 si ceva. Cu 8, 70 cred ca merge o filologie.Dar mate info in nici-un caz, dar acum depinde si de liceu, daca vrei neaparat atunci ar trebui un liceu mai. mai jos.

| PulbereDeStea a răspuns:

Depinde de zona in care locuiesti ce licee sunt si ce pretentii au.

| mroxana a răspuns:

Da, numa sa nu vor mai multe persoane acelasi profil cu media mai mare, daca ii asa nu cred ca o sa intri, dar media ta ii destul de bunicica...