| X a întrebat:

Anu acesta am admiterea la liceu si as vrea sa dau la liceul spiru haret mate-info bilingv si as vrea niste modele de teste la engleza sau in ce constau acele teste pe care le voi da oral/scris.Va multumesc cel care imi expica cel mai bine dau funda!big grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.edu.ro
Pa, pa.

| Myu a răspuns:

Aici cam ai dreptate, activ oh go on

la proba orala te pune sa tragi un biletel iar pe acel biletel va fi o tema despre care sa vb'esti tu in engleza ( gen : locul preferat de plecat in vacanta, o amintire din copilarie... din astea' )

la proba scrisa sunt 60 de intrebari grila big grin

| X explică:

Legiutioarea sa stii ca stiam si eu de situl ala eu ma refeream la cei care au trecut prin asta...