| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta dau evaluarea nationala la limba si literatura romana si la matemetica.la matematica am gasit destule subiecte dar la romna niciunul ma puteti ajuta. dau funda si vot

3 răspunsuri:
| FiddleStick a răspuns:

Este pe net daca vrei sa cumperi culegere verde pentru pregatirea pentru evaluare...si eu sunt in acceasi situatie cu tine anul acesta dau examenul si mi-am comandat cartea de pe net.

| robertrobita a răspuns (pentru FiddleStick):

Aa si ce date trebuie sa dai si as vrea si eu site

| FiddleStick a răspuns:

Poi trebuie sa iti dai datele tale ca sa iti vina la posta si de la posta te duci tu sa ei cartea...siteul este Okazii.ro