| simanapeace a întrebat:

Anul acesta scolar se mai dau teste initiale la liceu?

4 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Hei,nu s-a mai auzit nimic in legatura cu acele teste initiale, daca s-ar fi dat probabil ar fi aparut vreo stire la tv sau pe internet.Probabil nu se vor mai da...sa speramhappy.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În fiecare clasă/( an şcolar ) se dau teste iniţiale la toate materiile care au fost studiate în anul/anii precedent/precedenţi ( sau, cel puţin, TEORETIC, aşa ar trebui să se întâmple )!

Toate cele bune.

| Ritsuko a răspuns:

Doamne ajuta! Totusi mai mult ca sigur se vor da, profesorii vor sa afle ce mai stim, si noi nu mai stim nimic.

| Ursuleţ25 a răspuns:

Acum 2 ani cand eram a 9-a la mine s-a dat.