| EmmaWollfShy a întrebat:

Anul trecut am dat bacul si l.am picat doar la o materie,doresc sa dau bacul si anul acesta dar in toamna, insa mi s-a spus ca daca il pic si anul acesta, a 3-a oara va trebuii sa le redau pe toate, inclusiv si pe cele pe care nu le-am picat.Este adevarat sau trebuie sa dau numai la materia pe care am picat-o?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este adevarat.

| UserRo10 a răspuns:

Poti da de cate ori vrei atata timp cat media de bac este peste 6 si ai peste nota 5 la fiecare materie.
Violleta efectiv bate campii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevărat. Ți s-a spus așa, ca să te sperie, să-nveți. Tot la materia la care ai picat dai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar la materia pe care ai picat-o.
Cine ți-a zis altceva, a făcut-o ori din necunoștință de cauza, ori ca să te impulsioneze să înveți. happy

| Andreea99911818181 a răspuns:

Nu te mai lua dupa babe nebune. Toata viata ta vei da la materia la care ai picat, insa dupa a 3a oara vei plati proba. Nu mai stiu cat e pretul unei probe, oricum 60-70 de ron. Prima si a doua oara e gratis.