| anonim_4396 a întrebat:

Ar putea sa faca cineva cate o schema pentru cum se comenteaza fiecare figura de stil in parte? Urgent! straight facestraight face Funda

Răspuns Câştigător
| Girldxx a răspuns:

Sa comentezi?, poate sa-i scrii definitia si un exemplu thinking

| deny1695 a răspuns (pentru Girldxx):

Nu,vreau doar un exemplu clar de a comenta. ca un standard, ceva ce merge la orice figura de stil. bine. mai modificata prin unele locuri.big grin

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Dar ce, pe tine te doare mana?

| deny1695 a răspuns (pentru Dumnezău):

A fost o intrebare. Daca nu vrei sa dai un raspuns, ok.Nu e treaba ta.Eu doream niste exemple. Vreau sa comentez dupa un anumit exemplu.Pa pa. si iti multumesc pentru nimic wave.