| Gabby2018 a întrebat:

Ar putea să-mi spună și mie cineva ce s-ar putea da anul acesta la bacalaureat în sesiunea toamna la limba și literatura română?

2 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

laughing orice.

| asperger3 a răspuns:

Daca ar fi sa merg la plesenala as presupune ca pica o poezie.
Ma astept la Eminescu, Bacovia, Arghezi, Blaga, Barbu, Pillat(cu toate ca e necanonic si nu sunt sanse uriase) sau Stanescu
Pe partea de dramatic sau epic as crede ca ar putea pica Ion, Iona, Baltagul, Povestea lui Harap Alb sau O scrisoare pierduta
Totusi nimeni NU stie ce va pica.