| TrollingFace a întrebat:

Are ceva daca maine chiulesc la ora de romana sa ma duc la parinti si dupa aia inventez eu o minciuna alti chiulesc mereu macar si eu de 2 - 3 ori pe acolo dar decat la romana o urasc pe diriginta are necaz pe mine

4 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Pana la urma ce daca e diriginta.Bago pe aia ca te ai simtit raulaughing)

| flory47 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa chiulesti de la alta ora eveutual sa nu chiulesti. Si vrei sa chiulesti cand ai ora cu diriginta:O...wow cat curajlaughing

| DAFAdrian735 a răspuns:

... Nu e o idee chiar bună. Dar recunosc că şi eu, am lipsit ieri,
19 octombrie. Motivul a fost: mi-a fost frică de geometrie...
Nu e un necaz că lipseşti, alţii că lipsesc şi câte o săptămână... Nimeni nu le mai zice nimica!

| ciocolata122 a răspuns:

Eu azi am chiulit de la muzica si o bag pe aia : doamna m-a sunat tata sa mergem in dedeman sa luam ceva pentru casa ca o am in renovari si nu aveam cheie sa intru in casa laughing