| fiti a întrebat:

Are cineva nevoie de meditatii la limba engleza? Sunt studenta la master in Constanta si m-am plictisit sa stau acasa, asa ca daca are cineva nevoie de ajutor, orice fel de ajutor ca rog sa imi scrieti. Va multumesc

7 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa faciu un ban si sa dai meditatii? la engleza?/ sau nu.

| NoName0011 a răspuns:

Cat de darnica poti fihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tzeau fiti eu caut la roamna...pha dar ii urez succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! M-ar interesa pentu fata mea care este in clasa a-2-a sa o meditez la engleza (c-am ce pret ai pe sedinta)Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! M-ar interesa si pe mine pentu fata mea care este in clasa a-2-a sa o meditez la lb engleza, m-ar interesa si pretul pe sedinta.Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Am nevoie de meditatii lb engleza pentru un copil clasa a2a o sedinta pe saptamana. suna-ma la nr 0727308004.rog seriozitate

| fiti explică:

Pai as vrea sa iau si bani pentru asta dar nu iti inkipui ca este o suma f mare, in jur de 15 ron