| ionelutza95 a întrebat:

Are rost sa fac facultate la distanta?
Sunt la drept UBB Cluj anul 1

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Da, are rost, chiar daca acum ti se pare tare greu.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat prinzi din ceea ce faci. Daca tu in timp ce faci aceasta facultate lucrezi in domeniu si strangi si ceva experienta, in final vei fi mult mai castigat decat cineva care a pierdut 4 ani invatand doar teorie

| OnuOnulică a răspuns:

Evident ca are rost...o sa stai la camin deci nu vad problema.

| Bibliapentrusceptici a răspuns:

Facultatea la distanta este intotdeauna ceva riscant. In drept... si mai riscant. Eu unul as fi foarte atent cand angajez pe cineva cu facultate la distanta.