| onemaninsane a întrebat:

As avea nevoie de putin ajutor! Este cineva care este student sau a terminat o facultate de psihologie? E vorba despre un proiect ANOVA!

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

ANOVA e o metoda de calcul statistic...
http://statisticasociala.tripod.com/anova.htm
ce presupune proiectul?

3 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Intreaba pe user Psiholoaga!

| mrsolo a răspuns:

Cam grea facultatea de psihologie, dar probabil poti sa ne intrebi si pe noi ca m-ai facut curios!

| onemaninsane explică:

Imi dai un proiect ANOVA mrsolo? E mai greu de facut, dar sper ca o sa ma descurc! Cu un telefon, cu una alta, mai un google, mai o carte mai ceva, si pana la urma tot o sa iasa ceva! Mersi oricum de ajutor! Dar daca ai un proiect gata facut, atunci ti-as fi recunoscator daca mi-ai da, chiar daca il folosesc doar ca model!