| VivianneMnt a întrebat:

Este cineva pe aici care e student sau a terminat o facultate de teatru din tara? Am nevoie de cateva sfaturi. Pretty please happy

1 răspuns:
| AndyAndrey35 a răspuns:

Spune-mi mie ce sfaturi ai dori să îmi împărtăşeşti. Teatrul este arta creaţiei şi imaginaţiei, este dată prin criterii legate de studiul conceptelor respectiv interpretarea unui personaj.
Dacă doreşti întrebări referitoare la studiul acestui domeniu întreabă-mă pe pustea_a@yahoo.com sau pe facebook-ul https://www.facebook.com/sadarkcry?ref=tn_tnmn. Îţi voi răspunde cu drag.