| diutza06 a întrebat:

As dori sa stiu cate ani dureaza licenta pentru limba araba/turca, si de asemenea as dori sa stiu in mare ce materii se studiaza in plus? (nu mi-as dori sa am in plus matematica sau fizica, nu ma pricep deloc). Sunt putin nehotarata din pricina asta. Ma lamureste un cunoascator?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

La facultatea de litere, studiile de licenta au o durata de 3 ani si NU se studiaza nici matematica, nici fizica!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Licenta de folosire a unui program in limba turca si araba?
Sau sa faci curs si sa dai licenta de vorbitor de limba araba/turca?
Imi pare rau, dar nu am inteles ce doresti exact sa afli, pentru ca informatia ta nu este foare clara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Despre ce licenta vorbesti?