| elisf95 a întrebat:

As dori sa stiu si eu daca la profilul protectia mediului se fac ore multe de mate si ce materii se fac?

Răspuns Câştigător
| Sonny a răspuns:

Uite eu am terminat, la protectia mediului, si matematica nu se face foarte multa, 2 ore pe saptamana.
Ca si materi de baza o sa ai chimia, biologia, fizica pana in a 10.
Specialitati : Ecologie, Studiul calitatii mediului, Masurarea marimilor fizico-chimice. etc. is foate multe specialitati pana-n a 12-a ( vreo 8-9 in total ) dar sunt foarte faine si interesante. O sa ai si materi de un semnestru doar.