| nosense a întrebat:

As dori si eu cateva date, articole, informatii despre munca de voluntariat, despre voluntariatul in Romania si in alte tari europene; ceva, orice care sa faca referire la voluntariat.

1 răspuns:
| beldy a răspuns:

Arunca o privire si pe www.muncitorcalificat.ro piata online de anunturi cu joburi in proiecte si cursuri pentru muncitorii calificati, liber profesionistii si toti oamenii care actioveaza in campul muncii din Romania