| Mihaita21 a întrebat:

As vrea sa cumpar o carte de anatomie, una foarte detaliata cat mai detaliata (daca a cumparat cineva carti de la Reader's Digest vreodata, in genul acela), cu imagini si ma repet foarte detaliat.
Eu m-am uitat pe batranu' google, sperand sa gasesc ceva diferit de ce am vazut prin librarii da' nimic.

Daca stie careva spuneti numele si editura. MS Frumos anticipat

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Pe vremea lu asainatu erau 3 compendii de anatomie, pentru cei care se pregăteau pentru medicină.
Autori coordonatori : Ranga, Voiculescu și Mogoș.
S-ar putea să le găsești pe la anticariate sau pe la biblioteci.
Am văzut în vară la anticariat o carte în engleză de Anatomie, dar mi s-a părut f scumpă.
Nici nu îmi trebuia așa ceva.
Poți să cumperi, dacă ei mai vând, cursul de anatomie multiplicat, de la facultatea de medicină.