| alinutza4a a întrebat:

De unde as putea sa cumpar din bucuresti carti in franceza si povesti si de gramatica? dar nu ma refer la acelea care se gasesc in librarii vreau gen cum sunt pentru engleza cele de la editura cambrigde, dar eu vreau pentru franceza

1 răspuns:
| alessutz11 a răspuns:

Eu cumpar pentru germana, dar aceea este o librarie "multi-language". Pe Bd. Dacia, dincolo de Piata Romana este libraria Alaska. Ma rog, e mai mult un fel de biblioteca, dar de acolo cumperi. Are carti in foarte multe limbi straine si sunt nenumarate domenii. De la carti pentru copii de gradinita pana la carti de afaceri. Au venit doua zile si la noi in scoala si toata lumea s-a declarat multumita. Sper ca te-am ajutat. big grin Bafta!