| iooon a întrebat:

As vrea sa imi spuneti daca stiti cand trebuie sa se faca la scolile generale acele optiuni pentru liceu. un link unde as putea vedea notele de la examenele nationale la romana si matematica pe bucuresti.si cand vor aparea pe edu unde au fost repartizati elevii.multumesc frumos! o zi buna!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fisa cu optiunile se completeaza intre 29 iunie - 5 iulie, trebuie sa mergi la scoala cu un parinte. Repartizarea computerizata se va face pe 12 iulie iar in 13 iulie se vor afisa listele cu repartizarea la scolile generale si apoi si la licee. Numai bine!