| Gabby98 a întrebat:

Am dat examenele, am vazut notele si am calculat media de admitere pentru liceu. Ea este de 8.73. Sunt din Galati si as vrea sa merg la Racovita la stiinte ale naturii. Ar fi bine? Pentru mine e foarte aproape si mi se pare un profil bun. Va rog frumos daca puteti sa-mi spuneti la ce dau teze, daca stiti si bac-ul. Multumesc frumos.

5 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Racovita e un liceu foarte bun..se face carte si profesorii sunt chiar buni

| FaraSareDoi a răspuns:

Nu sunt din Galati si nu stiu care a fost media de intrare la acel liceu, insa iti pot spune din ce dai teza:
1. La lb. romana
2. La matematica
3. La doua dintre aceste materii, la alegere: biologie, chimie sau fizica.

| cristina40225 a răspuns:

Buna si eu sunt din Galati. cred ca mai mlt ca sigur o sa intrii acolo printre primii cu media asta. nu ai pe cineva in clasa care a dat probele la pedagogic la profil de invatatori-educatori?

| Gabby98 explică (pentru cristina40225):

Nu, nu am.

| 123lalala a răspuns (pentru cristina40225):

Buna, te intereseaza sa dai la pedagogic?