| jackj82 a întrebat:

As vrea sa ma transfer la alt liceu si as dori sa stiu ce fel de cerinte ar putea aparea.
Sunt in Clasa a-9-a la Filologie si m-as duce la alt liceu de filologie care este mai aproape de unde stau eu si este si un liceu mai bun si acolo imi sunt si multi prieteni

2 răspunsuri:
| elena_3173 a răspuns:

Depinde de pregatirea ta! Fiindca vrei sa te transferi la acelasi profil nu va trebui sa dai diferente.

| gratimatti a răspuns:

Ai foarte multe sanse pentru a te muta, fiind acelasi profil nu sunt bariere. totul este ca Liceul pe care l-ai ales sa aiba locuri.