| stefanutzstefan a întrebat:

As vrea sa ma transfer la alt profil sunt in clasa a 9 a maine imi depun dosarul credeti ca as putea sa vorbesc cu secretara sa ma transfere ar putea mau repartizat la un profil care nu prea imi place si de asta vreau sa ma transfer la alt profil tot in acelasi liceu maine depun dosarul credeti ca s-ar putea

3 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Clasa a noua? Vrei sa zici a opta, nu? Oricum. Nu poti. Esti deja repartizata la acel liceu si profil. Daca e te transferi in al doilea semestru.

| Puffulets a răspuns:

Pai din moment ce ai intrat la acel profil mergi mai departe si te poti transfera la alt profil de pe al doilea semestru. NU cred ca te poti transfera acum.

| georgina12 a răspuns:

Bineinteles ca te poti transfera la alt profil daca ai media necesara adica daca ai o medie maricica te poti transfera la orice profil vrei