| Lovξ a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca iei o nota mica la examnenul de intensiv (sub 6) si exista o singura clasa cea cu intensiv filologie. ce se intampla? PS: vorbim de liceul Petru Maior. helpp :X:X sorry de categorie:-ss

4 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Asta nu este o scuza, ai gresit categoria si trebuie sa repostezi, aici nu te va ajuta nimeni, este categoria ''Dragoste si Sex''. Reposteaza la ''Educatie si cultura generala''.

| Loser8299 a răspuns:

O sa te infecteze cu SIDA in timp ce dormi.

| Lovξ explică (pentru Loser8299):

Nu zau... daca nu ai chef sa raspunzi frumos..atunci nu te mai baga si tu asa ca n`ai ce face si ai grija ca s`ar putea sa te infecteze pe tine cand citesti acest commlaughing ceaoo wave

| Bia_Biaa_1990 a răspuns (pentru Lovξ):

Xgen.bia34 add!
Boboaca in Petru maior